Olej RSO Ricka Simpsona Łzy Feniksa Olejek Konopny z THC Na Raka

W 2003 roku Rick Simpson stworzył olej z konopi indyjskich po tym, jak trzy podejrzane guzy na jego ramieniu okazały się rakiem podstawnokomórkowym – formą raka skóry. Simpson używał konopi indyjskich w przeszłości do leczenia problemów zdrowotnych, więc stworzył olej z konopi indyjskich do miejscowego leczenia raka skóry, nakładając go na bandaż i zakrywając rakowe miejsca.

W ciągu kilku dni rakowe narośla zniknęły. Chociaż jego lekarz odmówił uznania konopi indyjskich za alternatywę leczenia, Simpson stał się prawdziwym zwolennikiem leczniczych właściwości konopi i rozpowszechnił informacje o swoim oleju z konopi indyjskich, nazwanym później RSO.

Gdzie Kupić Olej RSO?

Olej konopny z THC jest w Polsce nielegalny. Są jednak internetowe sklepy z olejem RSO , które je do Polski wysyłają. Adresy stron internetowych i kody rabatowe do nich mogę Ci podać w prywatnej wiadomości. Zapraszam więc do zakładki kontakt i do napisania w tej sprawie do Mnie.

Cena Oleju RSO ( Łez Feniksa )

Cena łez feniksa zależy przed wszystkim od siły takiego „roztworu” czyli ile procent THC w takim olejku RSO się znajduje. Im więcej THC tym cena jest wyższa. Poniżej przykładowe cen:

  • Butelka 10 ml z 3% THC to cena ok. 200 zł
  • 1 ml z 46% THC to cena ok 450 zł
  • Butelka 10 ml z 61 % THC to już cena ponad 2 tys. zł

Jak zrobić olej RSO Ricka Simpsona?

Poniżej masz video pokazujące jak możesz samodzielnie przygotować olejek RSO

 

Historia Ricka Simpsona

Rick Simpson został sławny dzięki konopiom zupełnie przez przypadek. Na długo przed wymyśleniem terminu „Olej Ricka Simpsona” i na długo przed uznaniem konopi indyjskich za główny nurt, Rick Simpson był inżynierem pracującym w kanadyjskim szpitalu.

pomieszczeniu toksyczne odpady wytwarzające się przez okrywający rury azbest i mocujący go do nich klej. Opary te powodowały przejściowy wstrząs układu nerwowego, I były tak szkodliwe, że pewnego razu spadł z drabiny uderzając się przy tym w głowę. Stracił przytomność, a kiedy się obudził, koledzy zabrali go na izbę przyjęć.

Cierpiał na zawroty głowy i dzwonienie w uszach przez lata po wypadku, a przepisywane mu leki niewiele pomagały, a wręcz nawet pogorszyły jego objawy. Po obejrzeniu filmu dokumentalnego podkreślającego pozytywne właściwości marihuany, Simpson zapytał o medyczną marihuanę, ale jego lekarz odmówił rozważenia jej jako metody leczenia. Simpson postanowił samodzielnie pozyskać marihuanę i zauważył znaczną poprawę w zakresie szumów usznych i innych objawów.

W 2003 roku, po zdiagnozowaniu u niego raka skóry, Simpson przeprowadził badania i usłyszał o badaniu z Journal of the National Cancer Institute, w którym stwierdzono, że THC zabija komórki rakowe u myszy. Stworzył olej, który stał się RSO do miejscowego leczenia raka skóry. Po czterech dniach rakowate narośla zniknęły. Jego lekarz w to nie uwierzył, ale Simpson był przekonany o leczniczych właściwościach konopi.

Od tego czasu zaczął uprawiać własne konopie i zbierać rośliny, astworzyć własną wyspecjalizowaną formę koncentratu konopi, znaną obecnie jako Łzy Feniksa lub olejek RSO. Jego misją i celem stała się bezpłatna dystrybucja oleju z konopi indyjskich tym, którzy go potrzebowali. Pomógł wyleczyć ponad 5000 pacjentów dzięki RSO, ale jego podróż nie była pozbawiona niepowodzeń i zmagań.

Własny lekarz Simpsona odmówił uznania leczniczych właściwości konopi, a Simpson stanął w obliczu aresztowania i prześladowań w swojej rodzinnej Kanadzie. Jego dom był kilkakrotnie atakowany, Policja Kanadyjska wycięła mu i skonfiskowała ponad 2600 roślin, ale Simpson wytrwał i nadal rozprowadzał olej z konopi. Do dziś nie ustaje w rozpowszechnianiu informacji o swoich odkryciach.